UYGULAMADA E-MOBİLİTE

E-EKSKAVATÖRLER İÇİN REO BİLEŞENLERİ

›› ELEKTRİKLİ KAZI MAKİNELERİ

Hareketliliğin elektirikleşmesi ekonominin tüm sektörlerinde gelişmeye devam ediyor. REO bileşenleri hali hazırda dayanıklılıklarını ve güvenilirliklerini günlük olarak kanıtlamaktadır. Bu kabiliyetler özellikle ağır makinelerde öne çıkmaktadır. Yüksek dinamik kuvvetler, olumsuz çevre ve yoğun devamlı operasyon yüksek kalite talep etmektedir.

REO dünya çapında geniş ürün portföyüyle, özel ihtiyaçlara ölçeklenebilir performanslı ürünler sunmaktadır. Buna verilebilecek örneklerden bir tanesi NTT9339/375/0,06 sinüs filtresi olacaktır. Bu filtre elektrikle çalışan kazı aletlerine cihaz üstü, temiz, araç güç kaynağı sağlamaktadır. Tuzlu hava, ince toz veya ağır çamur her ne olursa olsun bu sinüs filtreleri kesintisiz ve az bakım gerektiren operasyon sağlar. Bu e-motor dizel motorlara kıyasla iki katı verimlilikte çalışır. Ancak dizel motorun aksine, yalnızca gerçekten ihtiyaç duyulduğunda faal olur. Bunun bir sonucu olarak, bekleme dönemlerinde enerji harcanmaz. Bu da kaynakları korur ve önemli ölçüde daha sessiz, keyifli ve nihayetinde tasarruflu bir çalışma ortamı sağlar. Üretimlerinden, geri dönüşümlerine kadar e-kazıcılar kullanım ömürleri boyunca %90 daha az karbon ayak izi bırakır.

“Sosyal farkındalıktaki değişimin ve bunun sonucu olarak elektrohareketlilik alanındaki endüstri potansiyelinin farkına erken dönemlerde vardık. Bunun bir sonucu olarak, daha önceden yaptığımız araştırma ve geliştirme iş eylemleri meyvelerini vermeye başladı. E-hareketliliğin neredeyse her alanında kullanılabilen akıllı test sistemlerimizle dünya çapına eşsiz bir ürün yelpazesi sunuyoruz.” Jasminka Usein

Elektrikleşme sürecinin bir parçası olarak REO güçlü yanlarını kullanarak, indüktiv, dayanıklı ve elektronik bileşenler üretti ve bunları geliştirmeye de devam ediyor. Pek çok tedarikçinin teknoloji satın aldığı yerde, REO 95 yıllık tecrübesine bel bağlayabilmektedir. Özellikle aranan karmaşık test sistemlerinde bizim yenilikçi gücümüz garanti sağlamaktadır.