Kişisel Gelişim

Uygulamanız için özel olarak geliştirilmiş, teknik olarak uygun çözümler.

REO İLE ÖZELLEŞTİRİLMİŞ GELİŞTİRME

Standart ürünler, değiştirilmiş ve özelleştirilmiş ürünler


REO’da standart ürünler, değiştirilmiş ürünler ve uygulamanız için özel olarak tasarlanmış ürünler bulacaksınız. Fizik kanunları dışında yaratıcılığımızın sınırı yoktur. Uygun bir REO ürününe giden ilk adım, örneğin REO web sitesindeki ürün bulucu aracılığıyla veya iletişim formunu kullanarak bir soruşturmadır. Bunun için herhangi bir teknik arka plan bilgisine ihtiyacınız yok – sadece planlanan kullanım hakkında bize yazın.

Standart ürünlerden biri uyuyor mu?


Bileşenlerinizin elektriksel, mekanik ve çevresel gereksinimlerini dikkate alarak sizin için en iyi çözümü bulacağız. Bir müşteri olarak, standart ürünleri satın alırken tecrübemizden yararlanırsınız. Demiryolu teknolojisi buna iyi bir örnektir. Birçok standart ürün burada kapsamlı testlerden geçmiş ve geçmiştir. Tecrübelerimize dayanarak, hangi ürünün hangi konfigürasyonla kullanılabileceğini sizin için kontrol edeceğiz. Hangi testlerin ayrıntılı olarak gerekli olduğu ve hangilerinin yapılmadığı ürüne ve projeye bağlıdır ve REO uzmanınızla ayrıntılı olarak tartışılabilir. Standart ürünlerin bir uygulama alanından diğerine aktarılması da prensipte ve bazı durumlarda değişiklik yapılmadan mümkündür. Örneğin demiryolu teknolojisi alanında olduğu gibi diğer alanlarda da yüksek koruma sınıflarından veya kompakt ürün boyutlarından faydalanabilirsiniz.”

Değiştirilmiş standart ürünler


Ancak, REO ürün kataloğundaki standart bir ürün ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamıyorsa, bu genellikle değiştirilebilir. Bu nedenle, REO ürün uzmanları, REO ürün kataloğunda yeni gereksinimlere göre değiştirilmiş standart ürün olarak kullanılabilecek ürünlerin mevcut olup olmadığını sizinle birlikte kontrol edecektir. REO’da değiştirilerek ve simüle edilerek, bileşenin yeni koşullara nasıl uyarlanabileceği kontrol edilebilir. REO’nun ampirik değerlerine yapılan bu başvuru ve yeni değerlerin enterpolasyonu, geliştirme süresinden ve proje maliyetlerinden tasarruf sağlar.

Kişisel Gelişim


REO, özel niş çözümlerin geliştirilmesi ve üretilmesi konusunda özellikle evindedir. Ürün gereksinimlerinizi analiz ettikten sonra uygun standart ürünler bulunamazsa, REO istediğiniz ürünü geliştirecektir. Geliştirme sürecimiz, özel elektrik, mekanik ve çevresel gereksinimleriniz için en uygun çözümlere odaklanır. Dijital simülasyonlar kullanılarak bileşenler, daha ilk prototip oluşturulmadan önce sanal test serilerine tabi tutulur. Optimum maliyet-fayda oranı açısından, malzemelerin optimum kullanımına sahip uygun teknolojiler ve bileşenler belirlenebilir.

REO-Hochkantwicklung

Endüktans alanında kişisel gelişim

REO’da bireysel ürün geliştirme, standart ürünlerle mümkün olmayan, müşterinin ihtiyaçlarına uygun parametrelere ulaşmak ve sürdürmek anlamına gelir.
Bunun iyi bir örneği, yenilikçi EDGE sarım teknolojisidir.

REO Lösungen Individuelle Entwicklung im technischen Bereich

Teknik alanda bireysel gelişim

Bireysel geliştirme sırasında hem elektriksel parametreler hem de mekanik, yapısal koşullar dikkate alınır.
Bu, müşterinin uygulaması için tam olarak ihtiyaç duyduğu ürünü aldığı anlamına gelir. IIoT alanından modern çözümler, yenilikçi arayüzler ve bağlantılar ile de tanımlanmıştır.