ÖZELLEŞTİRİLMİŞ GELİŞTİRME

Uygulamanız için özel olarak geliştirilmiş teknik olarak uygun çözümler.

REO tarafından bireysel gelişim

REO Individuelle Entwicklung Hochkantwicklung

UZMANLARIN GÖREVİ: ALMANYA’DA YAPILAN BİREYSEL ÜRÜNLER

1925 yılında Berlin’de kurulan REO, şu anda merkezi Solingen’de bulunan orta ölçekli bir aile şirketidir ve dünya çapında başarıyla temsil edilmekte ve faaliyet göstermektedir. Pasif, elektronik bileşenlerin ve kontrollerin yüksek derecede çeşitlendirilmesiyle, yaklaşık 100 yıllık bir geçmiş boyunca yeni dürtüleri ve trendleri başarıyla belirlemeyi başardık. Müşterilerimiz için önemli yenilik faktörleri, REO’nun tekrar tekrar bireysel ürün çözümleridir.

REO sadece seri bir üretici değil, aynı zamanda özel niş çözümlerin geliştirilmesi ve üretilmesinde de uzmandır. Müşterilerimizle yakın işbirliği içinde, genel bir sistemde kullanıldığında piyasadaki standart ürünlerin kapsamadığı görevleri üstlenen küçük veya büyük miktarlarda fikirler ve teknik çözümler geliştiriyoruz. Bu, müşterilerimizin kısıtlamalarla standart ürünlere başvurmak zorunda kalmadan en modern uygulamaları ve yenilikçi üretim süreçlerini kullanmalarını sağlıyor.

Pratik örnek EDGE Sarma

Kenar sarım teknolojisi, REO’nun bireysel gelişimine iyi bir örnektir. İlke, sürekli olarak en son teknolojileri yoğun bir şekilde araştıran ve her zaman yeni yönler düşünen REO geliştirme ekibinden doğdu. REO, müşteriyle birlikte yeni sarım teknolojisinin sunduğu fırsatı fark etti ve küçük ve büyük seri üretimleri mümkün kıldı. Uygulamada bu, hızlı teslimat süreleri ve olağanüstü bir ürün özelliği anlamına gelir: Tek katmanlı yapı, alternatif malzemeler sağladığından ve yalıtım malzemesini neredeyse gereksiz kıldığından, soğutma özelliği özellikle etkileyicidir. Bir yandan boyutları ve ağırlığı küçültülmüş, diğer yandan kullanım ömrü artmış ve uygulama alanı klasik sarım tekniklerine göre daha geniştir.

REO’da bireysel ürün geliştirme, standart ürünlerle mümkün olmayan, müşterinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış parametrelere ulaşmak ve sürdürmek anlamına gelir. Hem elektriksel parametreler hem de mekanik, yapısal koşullar uyarlanmıştır. Bu, müşterinin başvurusu için tam olarak ihtiyaç duyduğu ürünü aldığı anlamına gelir.

GARANTİLİ KALİTE

Yüksek düzeyde dikey entegrasyon ve endüktif, dirençli ve elektronik bileşenlerin ve eksiksiz çözümlerin üretimindeki teknik deneyimimiz, güvenilir ve dayanıklı ürünleri garanti eder. Uzun ömür ve güvenilirlik, tüm standart ürünlerimize ve bireysel geliştirmelerimize yüklediğimiz iki temel gereksinimdir.

Bir aile şirketi olarak çeyrek dönem değil, uzun vadeli bir hedef doğrultusunda düşünür ve hareket ederiz. Bu nedenle müşterilerimizi uzun vadede memnun edecek ürünler üretmek istiyoruz. Yüksek kaliteli malzemelerin kullanımının, geliştirme ve üretimdeki deneyimimizin yanı sıra kaynakların dikkatli kullanımının uzun ömürlü ürünler, güvenilirlik ve memnun müşteriler için temel hususlar olduğuna kesinlikle inanıyoruz.

REO’DA BİREYSEL GELİŞTİRME AVANTAJLARI

  • Sizlere, yenilikçi ve modern süreçler hakkında teknik bilgiler sağlıyoruz
  • Tanımlanmış parametrelere uyum sağlıyoruz
  • Yüksek kaliteli, dayanıklı ve kaynak tasarrufu sağlayan ürünler geliştiriyor ve üretiyoruz
  • Küçük ve büyük miktarlardaki üretimlerimizde; güvenilirlik tutarlılık ve yeterlilik sunuyoruz
  • “Alman malı” üretim yapıyoruz
  • Ve her şeyden önce, bir aile şirketi olarak müşterilerimizle yakın ve ortaklığa dayalı bir iş birliğine önem veriyoruz