ÖZELLEŞTİRİLMİŞ GELİŞTİRME

Uygulamanız için özel olarak geliştirilmiş teknik çözümler.

REO ile bireysel geliştirme

REO Technologien Individuelle Lösung bei Produkten

BU İŞ UZMANLARA GÖRE: ALMANYA’DA ÜRETİLEN BİREYSEL ÜRÜNLER

1925 yılında Berlin’de kurulan ve şu anda merkezi Solingen’de bulunan orta ölçekli bir aile şirketi olan REO, başarılarıyla dünya çapında tanınmakta ve faaliyet göstermektedir. Reo olarak bizler pasif, elektronik bileşenler ve kontrollerin yüksek derecede çeşitlendirilmesiyle, yaklaşık 100 yıllık bir geçmişe başarılı bir şekilde yeni bir soluk getirdik. Reo’nun müşterileri için bireysel çözümleri, müşterileri için inovasyon kaynağı olmuştur.

REO seri bir imalatçı değildir, fakat özel niş çözümlerinin gelişimi ve üretimi konusunda oldukça bilgilidir. Müşterilerimizle iş birliği içinde çalışarak, pazardaki standart ürünlerin kapsamadığı işlerden oluşan ve sistemin tamamında, her zaman ve her yerde kullanılabilen küçük veya büyük ölçekte fikirler ve teknik çözümler üretiyoruz. Böylece, müşterilerimiz standart ürünlere ve bunların sınırlamalarına maruz kalmadan en yeni uygulamaları ve yenilikçi üretim süreçlerini kullanabilmektedir.

Güç kaynağını değiştirmek pratik örneği

Dijital teknoloji ve işlemler, ürün ve hizmetlerde yepyeni yaklaşımlara olanak tanıyor. Endüstride gelişen değişimlerle birlikte, ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilirlik açısından üretim ve iletişim talepleri artmaktadır. REO, Endüstri 4.0’ın zorluklarının üstesinden gelmek için geleceğin üretim süreçlerini kendi geliştiricileri ile geliştiriyor ve test ediyor. Bu sayede REO, müşteri gereksinimlerini karşılamak için özel olarak geliştirilmiş donanım ve yazılım çözümleri sunabiliyor.

REO’nun bireysel ürün geliştirme anlayışı sayesinde, standart ürünlerin aksine, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel olarak parametreler elde edilip sürdürülebilir. Hem elektriksel parametrelere hem de mekanik ve yapısal koşullara uygundur. Bu da müşterilerin uygulama için tam olarak ihtiyaç duyduğu ürünlere ulaşmaları demektir.

Teminatlı kalite

Üstün seviye dikey entegrasyonun yanı sıra indüktiv, dirençli ve elektronik bileşen ve tam çözüm üretimi alanındaki teknik deneyimimiz, güvenilir ve dayanıklı ürünlerin teminatını veriyor. Uzun ömür ve güvenilirlik, tüm standart ürünlerimizde ve bireysel geliştirmelerimizde benimsediğimiz iki temel özelliktir.

Aile şirketi olarak günü kurtarmak için değil, uzun vadeli bir hedef için kararlarımızı alıyor ve buna göre hareket ediyoruz. Bu nedenle uzun vadede müşterilerimizi memnun edecek ürünler üretmek istiyoruz. Yüksek kaliteli malzeme kullanımının, geliştirme ve üretimdeki deneyimimizin yanı sıra kaynakların dikkatli kullanımının uzun ömürlü ürünler, güvenilirlik ve memnun müşteriler için temel unsurlar olduğuna kesinlikle inanıyoruz.

REO’DA BİREYSEL GELİŞTİRME AVANTAJLARI

  • Sizlere, yenilikçi ve modern süreçler hakkında teknik bilgiler sağlıyoruz
  • Tanımlanmış parametrelere uyum sağlıyoruz
  • Yüksek kaliteli, dayanıklı ve kaynak tasarrufu sağlayan ürünler geliştiriyor ve üretiyoruz
  • Küçük ve büyük miktarlardaki üretimlerimizde; güvenilirlik yeterlilik sunuyoruz.
  • “Alman malı” üretim yapıyoruz
  • Ve her şeyden önce, bir aile şirketi olarak müşterilerimizle yakın ve ortaklığa dayalı bir iş birliğine önem veriyoruz