REOVIB 2.0

En modern ve en güvenli kontrol

›› DÜNYA ÇAPINDAKİ EN GELİŞMİŞ VE GELECEK GARANTİLİ SİSTEM

REOVIB 2.0 projesinin başında, tutkulu olduğu kadar sade bir geliştirme amacı güttük. Dünyanın en gelişmiş ve gelecek garantili kontrol sistemi yelpazesini titreşimli konveyör için sürmeye karar verdik. Küresel rekabeti yeni bir kalite ölçütü ile belirleme konusundaki bu iddialı hedef için REO AG’nin ortak uzmanlığı gerekir.

En iyi ve en ileri görüşlü geliştiricilerimiz, planlamacılarımız, tasarımcılarımız ve farklı ülkelerden ürün uzmanlarımız REOVIB 2.0 serisinin geliştirilmesinde beraber çalışıyor. REO Digital Connect 4.0 uzmanları ile işbirliği kurarak, yeni kontrol ünitesini test edilmiş üretim ortamlarında hem de tamamen sayılsallaşmış üretim süreçlerinde kullanabilmek adına kapsamlı bir ihtiyaç profili iki yıllık bir geliştirme süreci ile yürürlüğe konacaktır.

›› GELİŞTİRME VE ÜRETİM KABİLİYETİ – REO TARAFINDAN ÜRETİLDİ

99 ila 264 volt giriş aralığında sürekli 205 volt çıkışı ve kapsamlı sertifikasyonu koruyan yeni REOVIB MFS 368 dünyanın her yerinde kullanılmaya hazırdır. Daha önceden birden fazla konveyorun kullanıldığı durumlarda şimdi bir tane REOVIB MFS 368 yeterlidir. Otomatik kontrolü sayesinde, besleme kapasitesi kullanım yeri, değişen mekanik yükler veya yaylardaki aşınmalara bakılmaksızın her zaman sabit kalır. Elle ayarlama veya tekrar ayarlama yapmak gerekmediğinden, sorun çıkarmadan sürekli olarak çalışabilir. REO AG, REOVIB MFS 368 ile tüm bunları kullanarak dünyanın en gelişmiş ve gelecek garantili titreşimli konveyör teknolojisi kontrol sistemini piyasaya sürdü.

“REOVIB MFS 368’i geliştirmeye başlarken teknisyenler ve geliştiriciler için en güncel endüstriyel uygulamaları kullanmak önemliydi. Endüstri 4.0 sektörünün gelecekte getireceği gelişmelere tam anlamıyla hakim olmak için, REO’nun Endüstri 4.0 odaklı sayısallaştırma ve cihaz iletişimine odaklanan uzman, genç ve yenilikçi alt şirketi REO Digital Connect 4.0 ile yakından çalışıyoruz.” André Kurzbach

REO uzmanları, aklınıza takılan tüm soruları istediğiniz zaman yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.

André Kurzbach

André Kurzbach

REO AG İcra Kurulu Üyesi ve Satış Müdürü

1
2
3
1

Farklı gerilimler için dünya çapında uygulanabilir frekans dönüştürücü yatırım maliyetlerini azaltır

2

Sisteminiz için %100 koruma sağlarken aynı zamanda elektrik maliyetlerini düşürür ve çevreyi korur

3

IIoT-Ready – Endüstri 4.0 için hazır

›› DÜNYANIN HER YERİNDE KULLANIMDA

Dünya genelinde üretim koşullarının ne kadar farklı olduğu, gerçek üretim tesislerinin deneyim raporlarınca gösterilmektedir. Örneğin bölgesel üretim koşulları söz konusu olduğunda, yeni ürün Amerika, Avrupa, Çin veya Hindistan’da mükemmel ve düşük bakım gereksinimleri ile çalışmalıdır. Bu küresel sevkiyatı mümkün kılan ise, çok sayıda yerleşik koruma mekanizması, arayüzü ve rahatlık işlevleridir. Nitekim performans kapsamının önemli ölçüde arttırılmasına rağmen, yeni gövde tasarımının eskisinden çok ta farklı olması pek te mümkün değildir. Eski cihazlar yeni REOVIB’in yerini mükemmel ve tam olarak alabilmelidir. Bu nedenle en büyük değişikleri kutunun içinde yaptık. REOVIB 2.0, IIoT (Endüstriyel Nesnelerin İnterneti) için hazırdır ve REO donanımı ve REONET DL (Cihaz Bağlantısı) yazılımını ve REONET CT’yi (Yapılandırma Aracı) desteklemektedir.