REO VIRTUAL TRADE FAIR

Watch live now and be part of the REO VIRTUAL TRADE FAIR 2021

REO AG Saf | Güç | Mükemmellik

Endüktif, dirençli ve elektronik bileşenlerin yanı sıra komple çözümler üretimi

Ürün grupları

REO Individuelle Lösung bei Produkten

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ GELİŞTİRME

Uygulamanız için özel olarak geliştirilmiş teknik çözümler.

Gerçek teknik ihtiyaçlarınızı analiz ediyor ve standartlaştırılabilen ürün çözümleri geliştiriyoruz.

REO’DA EŞSİZ HİZMET


Eğitim

REO AG, indüktiv ve dirençli, elektronik bileşen ve tam çözüm alanlarında sizin daimi ortağınızdır. Çok çeşitli eğitim hizmetleri de bu ortaklığın önemli bir noktasıdır. Bu hizmetler, yeni cihazların ve sistemlerin devreye alınmasını kolaylaştırır ve ürünün kullanım ömrü süresince sorunsuz kullanımını güvence altına alır. Bulunduğunuz yerde veya REO AG’nin tesislerindeki eğitimler, eğitim hizmetlerinin temelini oluşturur. Dahili eğitim yöneticilerimiz, çalışanlarınıza teknoloji konusunda eğitim verir ve REO bileşenlerinin doğru ve güvenli kullanımı hakkında değerli ipuçları sağlar. Eğitim seanslarımız hem standart çözümler hem de yüksek kaliteli kişiselleştirilmiş bileşenler için hazır bulunmaktadır. Anlaşılması kolay multimedya içerik desteği aynı zamanda uluslararası olarak da yayılmaya olanak sağlar.


Garanti

Daima iyi kalite – uzatılmış REO üretici garantisiyle rahatlayın. Ürünlerimizin kalitesine inanıyoruz ve kullandığımız tüm bileşenlerin dayanıklılığına güveniyoruz; bu nedenle yasal garanti süresini bir yıldan iki yıla çıkardık.


Güvenlik

Olabilecek en yüksek çalışma güvenliğine sahip cihazlar sunuyoruz. Ürünlerimizden herhangi birinde beklenmeyen bir durum meydana gelmesi halinde profesyonel acil yardım görevlisi, ücretsiz olarak size telefondan destek vermek için hazır bulunacaktır. Durumun veya sorunun telefonla çözülmemesi durumunda danışma aldıktan sonra hasarlı cihazı geri gönderme şansınız bulunmaktadır.


Onarımlar

Telefonla danışmanın ardından hasarlı ürün alındıktan sonra mümkünse size hızlı onarım sunuyoruz. Bu durum, herhangi bir hatadan dolayı ortaya çıkabilecek, çalışılmayan süreyi en aza indirir ve hızlı bir değişim garanti eder.

REO Service Hotline

Yardım Hattı

REO satış uzmanlarımız, size yardım etmek için bekliyor. Hizmetlerimiz ve REO portföyü hakkında daha fazla bilgi almak için REO iletişim ortağınızla iletişime geçin veya yardım hattımızı arayın.