BOBİNLER

BOBİNLER, harmonik reaktif gücü karşılayarak destek ağını rahatlatır.

BOBİNLER

BOBİNLER HAKKINDA İLGİNÇ BİLGİLER

DC reaktör ve ana bobinleri, harmonik reaktif gücü karşılayarak destek ağını rahatlatır. REO dv / dt bobinleri ve filtreleri, yapıları gereği yüksek gerilimi kabul edilebilir değerlere indirir. Motor bobinleri, güç yarı iletkenlerinin hızlı anahtarlanması nedeniyle sürücü ile motor arasındaki bağlantı hattında oluşan simetrik ve asimetrik akış bozulmalarını azaltır. Sinüs filtreleri, frekans dönüştürücünüz için sinüzoidal çıkış gerilimi garanti eder. Die azaltan dönüştürücü bobinleri, güç kaynağında ve güç elektroniğinde endüktif bir pasif bileşen olarak, istenmeyen frekansları azaltmak veya enerji ve depolama tasarrufu için kullanılır. Endüktif yükler genel olarak uygulamaya ve uygulanabilir durumlara uygun ve özel olarak geliştirilir.

REO, şimdi ve gelecekte trenlerin daha güvenli olmasını kendine görev bilmektedir. Ray teknolojisi için özel bobinler ile güvenli bir çalışmanın mümkün olmasını ve EMC sorunlarının kaynağında ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz.
Bir su soğutma sisteminin kullanılması, optimum sıcaklık özelliklerinin kullanılmasına izin verir. Bir su soğutma sisteminin kullanılması, optimum sıcaklık özelliklerinin kullanılmasına izin verir.
Hava bobinleri özellikle yüksek doğrusallığın gerekli olduğu yerlerde kullanılır. Nispeten basit mekanik yapısı nedeniyle, sadece kompakt değil, aynı zamanda çok sağlamdır.

REO CNW 891- DC-BAĞLANTI BOBİNİ

ŞEBEKE BOBİNLERİ

Hat reaktörü, harmoniklerin reaktif gücünü kompanse ederek besleme şebekesini rahatlatır
ve harmonikleri büyük ölçüde azalır.

Doğrultma çalışma prensibi ile çok yüksek akım tepe noktası endüktans tarafından koşullu olarak %60’tan fazla azaltılır.

REO CW 897 HARMONİK FİLTRE

HARMONİK FİLTRELER

REO harmonik filtreleri THD’nin (Toplam Harmonik Bozulma) azaltılması için kullanılır.
Harmonik akımlar büyük ölçüde bastırılır, böylece% 5’ten daha az bir THD elde edilir (UPS sistemlerinde olduğu gibi).
Reaktif güç harmonik filtre (örn. REOWAVEpassive) ile azaltılır ve % 30’a kadar enerji tasarrufu sağlar.

REO CNW 892- DC-BAĞLANTI BOBİNİ

DC-LINK BOBİNLERİ

DC reaktör, harmonik reaktif gücü karşılayarak destek ağını rahatlatır.
Bir hat bobini gibi, DC-link bobini pasif bir bileşen olarak hareket eder ve harmonikleri azaltmaya ve besleme ağını rahatlatmaya yardımcı olur. DC bobini aynı zamanda DC bağlantı kapasitörlerinin tepe yük akımını da zayıflatır.

REO Dreiphasen du/dt-Filter CNW M833 IP20

DV / DT – BOBİNLER/ FİLTRE

REO dv / dt bobinleri ve filtreleri, yapıları gereği yüksek gerilimi kabul edilebilir değerlere indirir.

Sürücü ve motor bir dV / dt bobini arasındaki kısa kablo uzunlukları için hızı 1000 V / μs’nin altına sınırlar, bu da pek çok motor ve standart için yeterlidir.

REO Motordrossel N CNW 854

MOTOR BOBİNLERİ

Güç yarı iletkenlerinin hızlı anahtarlanması nedeniyle sürücü ile motor arasındaki bağlantı hattında oluşan simetrik ve asimetrik akış bozulmalarını azaltır.
Bu rahatsızlıklar motorun performansını yüksek seslerden ve aşırı durumlarda aşırı ısınmadan etkileyebilir. Bu noktada, geleneksel bir motor bobini yardımcı olabilir.

REO Sinusfilter N CNW 933

SİNÜSOİD FİLTRE

Frekans dönüştürücünüz için sinüzoidal şekilli çıkış gerilimi

REO sinüzoidal filtrenin avantajları:
– Çıkış gerilimi sinüzoidaldir
– Çok uzun motor kabloları için de uygundur
– Blendajlı motor kablolarına gerek yoktur
– Tüm sistemin verimliliğini arttırır
– Motor gürültüsü ve girdap akımı kayıpları azaltılır

REO NTT AMCC 400 GERİLİM AZALTAN DÖNÜŞTÜRÜCÜ BOBİN

GERİLİM AZALTAN DÖNÜŞTÜRÜCÜ BOBİNLER

Gerilim azaltan dönüştürücü bobinleri, güç kaynağında ve güç elektroniğinde endüktif bir pasif bileşen olarak, istenmeyen frekansları azaltmak veya enerji ve depolama tasarrufu için kullanılır.

Gerilim azaltan dönüştürücü indüktörün avantajları:
– KHz aralığında kullanım mümkündür
– Daha küçük boyutlarda eşit veya daha yüksek kuvvet
– Çok daha hafiftir
– Yüksek indüksiyonlar

REO Luftdrossel LD 200

DC-BOBİNLERİ

Hava bobinleri özellikle yüksek doğrusallığın gerekli olduğu yerlerde kullanılır. Nispeten basit yapıları sebebiyle sadece kompakt değil aynı zamanda oldukça sağlamdır.

– Doygunluk etkisi bulundurmaz
– Yüksek doğrusallık L (i)
– Çok iyi mekanik direnç
– Histerez oluşmaz

REO Prüfdrossel RPD 9039

TEST BOBİNLERİ

Endüktif yükler genel olarak uygulamaya ve uygulanabilir durumlara uygun ve özel olarak geliştirilir.

Bu standartlar, gerekli testlerin yanı sıra test kurulumlarını ve prosedürlerini de detaylandırır. Endüktanslar, uygulama alanına özel olarak uyarlanmıştır, böylece optimal bir çözüm sağlanabilir. Endüktif yük birimleri, güç kaynağı sistemleri veya anahtarlar, kontaklar veya frekans dönüştürücüler gibi diğer test numunelerinin standartlaştırılmış bir etkin ve aktif güç ile yüklenmesi gerektiğinde kullanılır.

REO MD 953 SIVI SOĞUTMALI BOBİN

SIVI SOĞUTMALI BOBİNLER

Sıvı soğutma ile kayıplar çevre ile değil soğutma devresi üzerinde paylaştırılır.

Sıvı soğutmanın kullanılmasıyla, bileşenlerdeki sıcaklıklar büyük ölçüde azaltılabilir; bu da yalıtım malzemeleri için daha az stres ve daha uzun ömür anlamına gelir.

REO Tiefensetzstelldrossel NTT AMCC 400

TREN BOBİNLERİ

REO, şimdi ve gelecekte trenlerin daha güvenli olmasını kendine görev bilmektedir. Ray teknolojisi için özel bobinler ile güvenli bir çalışmanın mümkün olmasını ve EMC sorunlarının kaynağında ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz.
Bu sayede, elektrikle çalışırken meydana gelen gerilim değişiklikleri, kısa devreler ve diğer olaylar, mürettebat üyelerini ve yolcuları tehlikeye atmaz. EN 45545 veya EN 60310 gibi uluslararası standartlara uygunluk, en son teknolojilerin kullanımı ve onlarca yıllık deneyim REO’yu güçlü bir ortak yapar.

REO Luftdrossel LD 110 / 120 / 210

HAVA BOBİNLERİ

Hava bobinleri özellikle yüksek doğrusallığın gerekli olduğu yerlerde kullanılır. Nispeten basit yapıları sebebiyle sadece kompakt değil aynı zamanda oldukça sağlamdır.

– Doygunluk etkisi bulundurmaz
– Yüksek doğrusallık L (i)
– Çok iyi mekanik direnç
– Histerez oluşmaz

REO Individuelle Lösung bei Produkten

Kişisel Gelişim

Uygulamanıza özel geliştirilmiş teknik olarak uygun çözümler.

Gerçek teknik ihtiyaçlarınızı analiz ediyor ve standartlaştırılabilen ürün çözümleri geliştiriyoruz.

REO-Hochkantwicklung

REO BOBIN SARMA

Azaltılmış ağırlıkla, daha fazla etkinlik, yeni bobin sarma serisinin tek katmanlı yapısı sayesinde üstün soğutma sağlar ve basınçlı soğutma ile çok daha etkili bir şekilde soğutulur.