ELEKTRİKLİ TEST TEKNOLOJİLERİ

Azami talepleriniz için güvenli test teknolojisi – Almanya’da Üretilmiştir

ELEKTRİKLİ TEST TEKNOLOJİLERİ

Elektrikli test teknolojisi hakkında ilginç gerçekler

REO güç kaynaklarında elektromanyetik parazit bulunmaz ve bu güç kaynakları geçerli EC Yönergelerine (EN 61558-2-14 ve eski VDE Standardı 0552) uygundur. REO test cihazları, test tesislerinde, geliştirme laboratuvarlarında, enstitülerde, okullarda ve üniversitelerde, endüstride ve tüm mobil istasyonlarda kullanılmaktadır. Testlerin tekrarlanabilirliği için temiz ve sinüzoidal bir akım gereklidir. REO, diğer ürünlerin yanı sıra, 15 kV’a kadar gerilimler ve 30 KA’ya kadar akımlar için tasarlanmış AC ve DC güç kaynakları, yüksek gerilimli güç besleyicileri ve üç fazlı besleme birimleri sağlar.

Güç kaynakları veya anahtarlar, kontaklar veya transformatörler gibi diğer test nesnelerinin aktif bir yük ile yüklenmesi gerekiyorsa ohmik yük birimleri kullanılır. Ohmik yük birimleri geliştirme laboratuvarlarında ve test tesislerinde, test enstitülerinde, okullarda ve üniversitelerde kullanılır. REO yük birimleri sürekli çalışma için tasarlanmıştır, yüksek düzeyde uzun vadeli kararlılığa sahiptir ve ayrı her bir akım ve yük süresi için optimize edilmiştir. Direnç değeri ve güç ölçümü, özellikle müşterinin spesifikasyonlarına göre düzenlenir.

Değişken oranlı bir transformatör, sürekli olarak sinüzoidal formu korurken çıkış gerilimlerinin eşleştirilmesi gerektiğinde kullanılır. REO değişken oranlı transformatörler herhangi bir parazit veya harmoniğe yol açmaz ve bu nedenle, yüksek frekanslı parazitin, kaydedilen test sonuçlarında sorunlara neden olabileceği yerlerde veya araştırma enstitülerinde kullanım için özellikle uygundur.

Gerilim stabilizatörleri, bu ana gerilim dalgalanmalarını düzenlemek için dalgalı gerilimlere sahip tek fazlı ve üç fazlı şebekelerde balast olarak kullanılır. Bu sayede, bağlı olan tüketici sabit bir gerilim alır ve sabit bir makine performans seviyesi elde edilir ve bu durum dalgalanan ana şebekeden bağımsızdır.

REO Spannungsversorgung REOLAB 420 / 520

AYARLANABİLİR VE SABİT GERİLİM MALZEMELERİ

REO güç kaynaklarında elektromanyetik parazit bulunmaz ve bu güç kaynakları geçerli EC Yönergelerine (EN 61558-2-14 ve eski VDE Standardı 0552) uygundur.

REO test cihazları, test tesislerinde, geliştirme laboratuvarlarında, enstitülerde, okullarda ve üniversitelerde, endüstride ve tüm mobil istasyonlarda kullanılmaktadır.

REO Ohmsche Lasteneinheit REOLOAD 101 / 102

Ohmik Yük Birimleri

Güç kaynakları veya anahtarlar, kontaklar veya transformatörler gibi diğer test nesnelerinin aktif bir yük ile yüklenmesi gerekiyorsa ohmik yük birimleri kullanılır.
Ohmik yük birimleri geliştirme laboratuvarlarında ve test tesislerinde, test enstitülerinde, okullarda ve üniversitelerde kullanılır.

REO Induktive Lasteneinheit NPT

Endüktif yükler

Endüktif yükler genel olarak uygulamaya ve uygulanabilir durumlara uygun ve özel olarak geliştirilir. Bu standartlar, gerekli testlerin yanı sıra test kurulumlarını ve prosedürlerini de detaylandırır. Endüktanslar, uygulama alanına özel olarak uyarlanmıştır, böylece optimal bir çözüm sağlanabilir.

REO Laborstomversorgung REOLINE-AC S/D

AC-Güç Kaynakları

Laboratuvar uygulamalarınız için sürekli olarak ayarlanabilen çıkış gerilimlerine sahip
REOLINE Plus AC ürünleri, analog veya dijital ekranlı tek fazlı alternatif akım besleme cihazlarıdır.
Cihazlar, sürekli olarak ayarlanabilen çıkış gerilimine sahiptir ve portatif muhafaza birimleri sayesinde laboratuvarda kullanım için mükemmeldir.

REO Laborspannungsversorgung REOLINE Plus DC-SG/A

DC-GÜÇ KAYNAKLARI

Laboratuvar uygulamalarınız için sürekli ayarlanabilir çıkış gerilimi

REOLINE Plus DC ürünleri, analog veya dijital ekranlara sahip tek fazlı doğru akım güç kaynağı cihazlarıdır. Cihazlar sürekli ayarlanabilir çıkış gerilimine sahiptir ve portatif muhafaza birimleri sayesinde laboratuvarda kullanım için mükemmeldir. Tüm cihazlar IEC / EN 61558-2-13 ve IEC / EN 61010-1 standartlarına uygundur.

REO Dreiphasen-Säulen-Stelltransformator DRTE

DEĞİŞKEN TRANSFORMATÖR

Değişken oranlı bir transformatör, sürekli olarak sinüzoidal formu korurken çıkış gerilimlerinin eşleştirilmesi gerektiğinde kullanılır.

REO değişken oranlı transformatörler herhangi bir parazit veya harmoniğe yol açmaz ve bu nedenle, yüksek frekanslı parazitin, kaydedilen test sonuçlarında sorunlara neden olabileceği yerlerde veya araştırma enstitülerinde kullanım için özellikle uygundur.

REO STABILIZATOR NAPIĘCIA REOSTAB NK

GERİLİM STABİLİZÖRÜ

Gerilim stabilizatörleri, bu ana gerilim dalgalanmalarını düzenlemek için dalgalı gerilimlere sahip tek fazlı ve üç fazlı şebekelerde balast olarak kullanılır.

Bu sayede, bağlı olan tüketici sabit bir gerilim alır ve sabit bir makine performans seviyesi elde edilir ve bu durum dalgalanan ana şebekeden bağımsızdır.

REO Laborstromversorgung REOLINE Plus DC-S/A  /  AC-SG/A

LABORATUVAR CİHAZLARI

Ayarlanabilir çıkış frekansları ve çıkış gerilimleri için kullanımı kolay masa üstü cihazlar.

Platypus veya REOLINE serisindeki REO laboratuvar cihazları, basit bir aletle çıkış frekanslarının ve çıkış gerilimlerinin ayarlanmasını sağlar.
Laboratuvar cihazları, masa üstü cihazlar olarak veya rafa monte edilmeleri için 19” muhafaza içerisinde sağlanır.

REO Individuelle Lösung bei Produkten

Kişisel Gelişim

Uygulamanıza özel geliştirilmiş teknik olarak uygun çözümler.

Gerçek teknik ihtiyaçlarınızı analiz ediyor ve standartlaştırılabilen ürün çözümleri geliştiriyoruz.